با سلام خدمت شما دانشپذیر گرامی

خواهشمند است پیش از تکمیل فرم به نکات زیر دقت نمایید:

۱- خواهشمند است اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد نمایید چرا که اطلاعات وارد شده توسط شما جهت صدور گواهینامه ها و درج در گواهینامه آموزشی شما استفاده می گردد و مسئولیت هر گونه خطا و اشتباه در تکمیل فرم متوجه شما می باشد.

۲-خواهشمند است اطلاعات خواسته شده به لاتین را دقیقا مطابق با پاسپورت و گذرنامه خود وارد نمایید تا دچار مشکل نگردید.

۳- در صورتی که ادامه فامیل دارید خواهشمند است آن را هم در نام و نام خانوادگی خود به لاتین و هم به فارسی وارد نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.

۴- در صورتیکه تمایل به شرکت در دوره ای دارید که در سایت موجود نیست از طریق “فرم پیشنهاد دوره جدید” (یا کلیک بر روی متن) به ما اطلاع رسانی نمایید – بنیاد دوره مدنظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن به سایت اضافه می نماید.

۵- در صورتی که هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی دارید از منوی روابط عمومی –>رسیدگی به انتقادات و شکایات می توانید برای ما ارسال نمایید تا بررسی و رسیدگی گردد. همچنین شماره تلفن  ۰۲۱۲۸۴۲۸۴۸۶ آماده شندیدن انتقادات و پیشنهادات شما دانش پذیر گرامی می باشد.

۶- جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش ها خواهشمند است پس از اتمام دوره و دریافت گواهینامه آموزشی در ارزشیابی موسسه موجود در منوی امور دانش آموختگان –> “ارزشیابی بنیاد آموزش مجازی” (یا کلیک روی متن) شرکت نموده و ما را از نظرات خود آگاه نمایید.

۷- به یاد داشته باشید شما همزمان می توانید در هر تعداد دوره آموزشی (مشاهده لیست کلیه دوره ها) که تمایل دارید شرکت نمایید و همچنین می توانید با گذراندن موفق یک دوره همزمان درخواست بیش از ۱۰ گواهینامه آموزشی پایان دوره ملی و بین المللی نمایید.

پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم

دانشپذیر گرامی خواهشمند است با کلیک بر روی عنوان پژوهش پرسشنامه مربوط به پژوهش دانشگاهی با عنوان “پرسشنامه تاثیر رضایت کاربران آموزش مجازی بر وفاداری آنها در ایباما- بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی  ایرانیان” شرکت نموده و ما را در این امر یاری رسانید.

.

 

[iphorm id=16 name=”ارسال عکس و پروژه “]

توجه : در صورت بروز مشکل در فرم ارسال عکس کلیه اطلاعات خواسته شده در این فرم را

با عنوان Project به یکی از ایمیل آدرس های زیر ارسال نمایید :

7 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

دیدگاهتان را بنویسید